מי אנחנו


השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם.חברת פנטה משכנתאות נוסדה מתוך תחושת שליחות, על מנת להנגיש לכלל האוכלוסיה ידע חשוב בנושא משכנתאות והלוואות לכל מטרה, ולספק לזוגות צעירים ביטחון, יציבות ומקפצה לחיים. מייסד החברה והבעלים, יוני פנטה, בעל תואר ראשון במנהל עסקים, מחזיק בניסיון של מעל 10 שנים בתחום ההייטק, בהן ניהל עשרות עובדים והוביל פרויקטים גדולים מול בנק הפועלים, חברת החשמל ועוד.
לעולם המשכנתאות נחשף יוני לאחר שלקח משכנתא לביתו וגילה, בשלב המשא ומתן מול הבנק, כמה מעט הוא מבין בתחום, על אף הניסיון העסקי הרב שצבר. בהמשך נדהם לגלות כי גם לאחר מספר שנים של תשלומים, לא חל כל שינוי בקרן.
יוני סירב להשלים עם האמונה הרווחת בציבור, הגורסת כי "משכנתא משלמים פעמיים", והחליט לעסוק בנושא באופן מקצועי. לאחר לימודים מקיפים של התחום הבין כי יש ביכולתו לעזור לזוגות צעירים לחסוך אלפי שקלים, והחל לספק ייעוץ והכוונה בנושא משכנתא חדשה, מיחזור משכנתא, הלוואות לכל מטרה ועוד.
חברת פנטה משכנתאות שמה בראש מעייניה את טובת הלקוחות ואת זכותם לעתיד כלכלי בטוח ויציב.

שרותים

ליבון צרכים

Paris
אם אתם מעוניינים לקנות בית למגורים או דירה להשקעה אבל לא יודעים מאיפה מתחילים או חוששים שאין לכם את ההון העצמי הדרוש לכך, שירות מקצועי של ייעוץ כלכלי וליבון צרכים יכול לסייע לכם לעשות בחינה מקיפה ויסודית של מצבכם הפיננסי ויציג בפניכם באופן ברור את הנתונים, כך שתוכלו להיערך בצורה מיטבית וברורה להליך רכישת הדירה או כל נכס אחר. ... רכישת דירה מהווה עבור רוב הפרטים עסקת נדל"ן של פעם בחיים, הכרוכה בהשקעה של סכומי כסף גבוהים מאוד, נטילת הלוואות וכדומה. לכן, חשוב מאוד להקפיד על התנהלות מקצועית ומחושבת. כחלק מהשירות המקצועי שאנו מעניקים ללקוחותינו, אנו פועלים על מנת להבין את התמונה הכוללת ואת הצרכים הספציפיים, בוחנים את כדאיות העסקה, מייעצים האם היא ניתנת לביצוע, מכווינים לבעלי מקצוע מומלצים ועוד.

משכנתא חדשה

New York
במצב הכלכלי של היום, רוב האנשים המעוניינים לרכוש דירת מגורים או נכס נדל"ן אחר בישראל, נדרשים לקחת משכנתא מהבנק על מנת להצליח לשלם את סכומי הכסף הגבוהים. לקיחת משכנתא היא ההלוואה הגבוהה והמשמעותית ביותר אותה לוקחים אנשים במהלך חייהם, כאשר לרוב הציבור אין את הידע המקצועי בתחום והם נתקלים במגוון שאלות משמעותיות, כגון איך לבחור את מסלול ההלוואה, כיצד קובעים את גובה ההחזר החודשי, איך בודקים את שווי הכנס האמיתי וכדומה. ... לכן, אם אתם עומדים לפני רכישת בית מגורים ומתלבטים האם זה כדאי כלכלית או שכבר חתמתם על ההסכם המשפטי, אנו ממליצים לכם לפנות אלינו וליהנות משירות איכותי ומעמיק בו ננתח עבורכם את העסקה, נבחן את היכולת של העסק, נבנה תמהיל מותאם לצרכים האישיים שלכם לטווח הרחוק, נטפל במכרז מול הבנקים, נלווה ונכווין אתכם בהתנהלות מול בעלי המקצוע השונים וכן הלאה.

מיחזור משכנתא

San Francisco
ייעוץ משכנתאות מהווה שירות חשוב שיכול לסייע לכם הן לגבי לקיחת משכנתא על דירה ראשונה והן במצב בו אתם מעוניינים לשנות את תנאי המשכנתא שלקחתם לטובתכם. מדובר על הליך רשמי מול הבנק המלווה, המאפשר לכם לשנות ולהתאים את המסלול והתנאים הנוכחיים ... של המשכנתא למצב הכלכלי או האישי הקיים. בהרבה מקרים מיחזור משכנתא יכול לחסוך עשרות עד מאות אלפי שקלים בתשלומי המשכנתא. אנו נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ולהדריך אתכם בתהליך מיחזור המשכנתא לשיפור התנאים, בו ניתן להעלות או להוריד את סכום גובה ההחזר החודשי וכן להציע לכם בדיקה ראשונה של כדאיות המיחזור בחינם.

הלוואה לכל מטרה

San Francisco
אנשים רבים הזקוקים לכסף לצרכי דיור, קניית רכב, שיפוצים, מימון לימודים, סגירת הלוואות ועוד, יכולים לבחור באופציה של הלוואה לכל מטרה. מדובר על הלוואה המוענקת בתמורה ... לשעבוד הנכס, הנעשית לפי תנאי הגוף הפיננסי המלווה. מאחר וקיימים הבדלים בין הבנקים והחברות השונים, המתבטאים בפריסת התשלומים, גובה הריבית, העמלות וזמני החזר ההלוואה, אנו נעזור לכם בעריכת סקר שוק מקיף ובבחירת ההלוואה בתנאים המשתלמים ביותר.


מה הלקוחות אומרים ?

טופס יצירת קשר

שם

אימייל *

הודעה *